מחברים נוספים
אב חרדי
אוהד שקד-מנדלבוים
איציק אברהם
אלי אדלר
אלי ישי
אליאסף יוסף
בני רבינוביץ
ברוך שובקס
ד"ר אלי נכט
דוד חכם
הרב חיים פוקס
הרב יוסף זריצקי
הרב יצחק בלומנטל
הרב יצחק דוד גרוסמן
הרב ישראל גליס
הרב מנחם מקובר
הרב עידו ובר-ארליך
הרב שמעון בן-טוב
ח"כ יואב בן צור
ח"כ יעקב מרגי
ח' יקר
חיים כהן
יוסי שוקרון
יעל קליגר
יצחק קקון
ירוחם אסטריכר
ישראל קליין
מיכאל נכטיילר
מיכאל קקון
מנדי פלין
מתי הורוביץ
נחמן וייס
נתי טוקר
עו"ד דב הלברטל
צוריאל קריספל
ציפי ירום
רחלי איבנבוים
שיפי חריטן
שמואל חיים פפנהיים
שני קינן
הרב בן ציון נורדמן

הרב בן ציון נורדמן

מה זה העסק שלי? // הרב בן ציון נורדמןמה זה העסק שלי? // הרב בן ציון נורדמןח' בחשוון תשפב3
גם בלי להבין ולרדת לפרטים, נצא מהאדישות. נגלה אכפתיות ואמפתיה. יש כאן מצוקה בריאותית וגם אנושית מול סגל הרופאים. הקול שלנו, צריך להישמע בבכל עוול חברתי (בארץ)
איתי אוריהחיים כשליחות // הרב בן ציון נורדמןא' בחשוון תשפב2
לפניכם תמונה, סטנדרטית לכאורה, בה נראה נער בר מצווה עם אביו במעמד עלייה לתורה. אך מאחורי תמונה זו עומד סיפור חיים ייחודי ומעורר השתאות // הטור השבועי (אקטואלי)
כותב השורותמבראשית // הרב בן ציון נורדמןכ"ד בתשרי תשפב
אם גדול נמלך בקטן הרי שקטן ודאי צריך למלוך בגדול, ואם צווינו להלוך במידותיו של הקב"ה הרי שבוודאי בדבר הזה צריך אדם לשמוע צד נוסף, להימלך בידידים ולהיוועץ פעם נוספת (טור)
בַּיָּמִים הָהֵם בַּזְּמַן הַזֶּה // הרב בן ציון נורדמןבַּיָּמִים הָהֵם בַּזְּמַן הַזֶּה // הרב בן ציון נורדמןכ"א בתשרי תשפב
כבר למעלה מעשרים שנה, שאני נוהג במוצאי שמחת תורה להסתובב בין כל הבמות בעיר, להגיע לכל מעמדי ההקפות שניות, לראות את עם ישראל ביופיו ותפארתו (שמחת תורה)
ל ציון רבי נחמן מברסלב במסע התעוררות עם קהילת הפארקעֹשֶׁר שָׁמוּר לִבְעָלָיו לְרָעָתוֹ // הרב בן ציון נורדמןי"ח בתשרי תשפב2
היום יום ההילולה של רבי נחמן מברסלב זצ"ל, יח' בתשרי, יום שלישי של חול המועד סוכות; אחד הסיפורים מתורתו תמיד מחזק ורלוונטי, ומתקשר ישירות לחג הסוכות (מאמרים, דעות)
בניית סוכהוְשָׂמַחְתָּ // הרב בן ציון נורדמןי"ד בתשרי תשפב4
הדרך להגיע לאושר, היא להפנים שכל המציאות בעולם הינה ארעית. הכל כאן בר חלוף. כשנפנים זאת, ממילא כל המחלוקות, היצרים, הפלגנות והריבים יעלמו מאליהם (מאמר)
סוכה בראש // הרב בן ציון נורדמןסוכה בראש // הרב בן ציון נורדמןי"א בתשרי תשפב
יש סיפור קצר ומתוק שאני רגיל לספר לתלמידים, בימים האלו של בין יום כיפור לסוכות, כשהעולם נקי וטהור וכולם עסוקים בהכנות לחג; ומה המוסר השכללחג הסוכות השנה? (אקטואלי)
תשליך - על חוף ימה של אולגה חדרהתחפושת ליום כיפור?! // הרב בן ציון נורדמןח' בתשרי תשפב1
עומדים אנו סמוך ונראה לקראת היום הקדוש בשנה, אין יהודי שנשאר אדיש לקראת יום זה. השאלה הנשאלת מאליה: האם לא מדובר כאן חלילה בהצגה ליום אחד? (טור ליום הכיפורים)
כותב השורות בריאיוןסליחות - עם גיטרות!? // הרב בן ציון נורדמןג' בתשרי תשפב3
הצורך היום לקיים את סיורי הסליחות, את מנייני קרליבך, להיות זמינים אל הציבור הרחב, בכלים ובדרכים הנגישים עבורו, כשהמטרה היא ברורה: להרוות את הצימאון האדיר (מאמרים)
"ממשים את הזכות לתת" יחד עם כלת פרס ישראל גב' מרים פרץ, השבוע במחנה בית לידת'הא ש'נת פ'רטים ב'המשך // הרב בן ציון נורדמןכ"ה באלול תשפא1
הדרך שלנו להצלחה היא המבט של "נצבים היום"! היום הזה, כמו גם היום שלאחריו, אינו "עוד יום", לכל יום יש תפקיד מיוחד משלו, עם התנאים המיוחדים לו, ואותו אנו צריכים למלא (טור)