אאא

אז מה הסוד למזכרת יהודית מנצחת? כזו ששורדת את מבחן הזמן? שמחונים, החברה המובילה בישראל למזכרות ממותגות לאירועים, כאן כדי לסייע עם טיפים שיעזרו לכם לבחור מזכרת שלא תשכח. 

שימושיות:מזכרת צריכה להיות שמישה בחיי היום יום, או בתחנות קבועות במהלך השנה (שבתות, חגים). ברכונים, זמירונים, ספרי תהילים וסידורים. אלו מוצרים שיהודי תמיד יעשה בהם שימוש.

בחירה במזכרת איכותית, כרוכה היטב, מחומרים שמחזיקים זמן ובעלת הדפסה מאירת עיניים שלא דוהה, יעזרו למזכרת שלנו  לעשות את העבודה לאורך זמן (יח''צ)
בחירה במזכרת איכותית, כרוכה היטב, מחומרים שמחזיקים זמן ובעלת הדפסה מאירת עיניים שלא דוהה, יעזרו למזכרת שלנו לעשות את העבודה לאורך זמן (יח"צ)
הגדלה

איכות: מזכרת אמורה להחזיק מעמד שנים קדימה. בחירה במזכרת איכותית, כרוכה היטב, מחומרים שמחזיקים זמן ובעלת הדפסה מאירת עיניים שלא דוהה, יעזרו למזכרת שלנו  לעשות את העבודה לאורך זמן. 

עיצוב: עיצוב אחר וייחודי יבליט את המזכרת שלכם על המדף של האורח, שעמוס במוצרים דומים. למשקיעים באמת אנו מציעים ב"שמחונים" התאמת המזכרת לקונספט ולצבעי האירוע, מתוך מגוון רחב ומפתיע של צבעים בהתאמה אישית. 

חריטה: לא דומה ספר תהילים נטול חריטה, שהאורח מעולם לא יזכור כיצד הגיע אליו, לספר תהילים הכולל משפט השראה וברכה מאת הנותן, ולא דומים שניהם לחריטה פרסונלית המכילה את שמו של המקבל.

התאמה לקהל היעד:בחרתם להביא ברכון? נא התאימו את הנוסח. אם הקהל שלכם מורכב מאורחים מעדות שונות, דאגו להביא ברכונים בכל הנוסחים: ספרד, אשכנז ועדות מזרח, בחלוקה ההולמת את אופי קהל היעד, וכך כולם יהיו מרוצים (ואף יעריכו את המאמץ והאכפתיות שלכם).

במהלך השנה יש נקודות בזמן שאפשר לנצל לשם נתינת מזכרות אחרות ומיוחדות יותר (יח''צ)
במהלך השנה יש נקודות בזמן שאפשר לנצל לשם נתינת מזכרות אחרות ומיוחדות יותר (יח"צ)
הגדלה

התאמה למעגל השנה: נכון, תמיד אפשר להביא את הדברים הרגילים, אבל במהלך השנה יש נקודות בזמן שאפשר לנצל לשם נתינת מזכרות אחרות ומיוחדות יותר: "סדר הסימנים" לקראת ראש השנה,  "הדלקת נרות חנוכה" בכסליו, "מגילת אסתר" באדר וכן הלאה.

לא רק חתונה או בר מצווה: יש מגוון אירועים, חלקם נישתיים וקטנים יותר, שניתן לתת להם מזכרת, ודווקא בהם ניתן לגוון יותר. פופולארים במיוחד הם ערבי נשים, החל ממסיבת חברות לפני חתונה עד הפרשות חלה, לכבודם השקנו בשמחונים מזכרות יעודיות: תפילון "אוצר הנחת", הדלקת נרות, הפרשת חלה ועוד.

 מחפשים מזכרת?אנחנו מזמינים אתכם עוד היום לרשת חנויות שמחונים בבני ברק וירושלים או לחנות הדיגיטלית שלנו להתרשם ממגוון ענק של מזכרות יהודיות, מעוצבות, מעודכנות ויצירתיות המתאימות לכל סוגי האירועים, כולם בקשת מחירים רחבה (כדי להבטיח שכל אחד ימצא מזכרת שהולמת את התקציב שלו), במגוון צבעים מפתיע (שמאפשר התאמה לקונספט העיצובי באירוע), ובאיכות חסרת תחרות . 

גוון צבעים מפתיע (שמאפשר התאמה לקונספט העיצובי באירוע), ובאיכות חסרת תחרות
גוון צבעים מפתיע (שמאפשר התאמה לקונספט העיצובי באירוע), ובאיכות חסרת תחרות
הגדלה

על כל המזכרות שלנו ניתן לחרוט הקדשה/לוגו של האירוע ב140 ש"ח בלבד , בהזמנת 30 יחד ומעלה.

מתלבטים? מוזמנים לשוחח עם נציג שלנו ולקבל רעיונות!

 לרכישה ומשלוחים מהירים עד הבית לחצו כאן >>

לשירות לקוחות בוואצאפ >>

 

כיכר בשיתוף שמחונים