אאא

גבר בן 33 נעצר ביום שישי האחרון על ידי המשטרה, בחשד כי תקף באכזריות ילדה, בת למשפחה המתגוררת בשכנות אליו בקהילה חרדית בעיר בדרום.

על פי המידע שבידי משטרת מרחב נגב, האירוע הקשה, שדיווח אודותיו הגיע אליה, התרחש בשבוע שעבר. הורי הילדה גילו מה עוללו לה, זמן מה לאחריו.

תלונה שהוגשה על ידם הובילה לפתיחה בחקירה, למעצר השכן של הילדה ולחקירתו, ובערב שבת אף הובא החשוד לבית משפט השלום בבאר שבע, לשם דיון בהארכת מעצרו.

בתום שמיעת המידע שהציג נציג המשטרה, החליט בית המשפט להאריך את מעצר הגבר, עד ליום שני הקרוב.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

 ילדה הודפת גבר שניסה להיכנס לביתה. ארכיון (מצלמות אבטחה)

לפני מספר חודשים אירע כזכור מקרה קשה דומה, בקהילה החרדית באחת מערי הדרום, אז אב גילה בזמן שניסה להיכנס לביתו, כי שכנו בן ה-30, שהתבקש מוקדם יותר לשמור מעט זמן על ילדיו, ניצל את הרגעים הללו כדי לפגוע בילדתו בת ה-8.

יצוין, כי הילדה ההיא סיפרה כי בשלב מסוים הבינה שהמעשה שביצע השכן הינו חמור ביותר, זאת בעקבות 'לימודי מוגנות' ששיננה לאחרונה בבית ספרה. לאחר תלונתה, השכן החשוד במעשה נעצר, ומעצרו הוארך מספר פעמים עד להגשת כתב אישום נגדו. 

מדוברות המשטרה נמסר, באשר למקרה מיום שישי האחרון: "במשטרת ישראל נפתחה חקירה בחשד לתקיפת קטינה מתחת לגיל 14, שביצע בה שכן בעיר במערב הנגב. החשוד, כבן 33, נעצר, ומעצרו הוארך עד ל-24.2. החקירה נמשכת, בסיוע מרכז ההגנה בית לין".