אאא

אל תאמרו גלקסי S11, אלא גלקסי S20, כך אישר די ג'יי קו, מנכ''ל חטיבת המובייל של סמסונג, לאוזני בכירים מהתעשייה במהלך אירוע פרטי שהתקיים במקביל ל-CES בסוף השבוע.

עד כה היו לא מעט דיווחים על כך שסמסונג תזנח את המיתוג הנוכחי של מכשירי הגלקסי S, סדרת הדגל שלה, לטובת העשור החדש.

במקביל לכך, הוסיף קו שהסמארטפון ההיברידי הבא של החברה שגם הוא כנראה יוצג באירוע הקרוב יירא Bloom. גם כאן הדיווחים על המיתוג החלופי כבר החלו לעורר עניין.

הגלקסי Bloom כבר נחשף במספר הדלפות שהדגימו את הכיוון שלקחה סמסונג. לא עוד מכשיר מגודל שנפתח לרוחבו כמו הפולד, אלא מכשיר בעל תצורת צדפה, בעיצוב שמזכיר מאוד את ה-Razr 2019, הסמארטפון ההיברידי של מוטורולה שהוצג לפני כחודשיים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'דיגיטל' ותישארו מעודכנים

המפרט הצפוי אינו ברור עדיין, דיווחים שונים טוענים שהמעבד יהיה סנאפדרגון 855+ ולא ה-865 החדיש שאמור להפעיל את הגלקסי S20 החדש.

זאת ועוד, המסך כנראה מתפרש על פני 6.7 אינץ' אם כי הדבר עדיין לא אומת. כמו כן הוא יצוייד בטכנולוגיית הטעינה המהירה החדשה של סמסונג, שמבטיחה עוצמה של 45 וואט כמו במטענים של וואווי ו-וואן פלוס.

לסיום, ה-Bloom כנראה יתבסס על מסך מתקפל מזכוכית דקיקה ולא בציפוי פלסטי כמו הגלקסי פולד העדין. מחירו גם הוא אמור להיות יותר נגיש ועל פי הערכות יעמוד על כ-1,000 דולר, כמחצית ממחירו של הפולד.